HOROZ Kargo Takip 2021

HOROZ, gönderilerinizi takip etmenize yardımcı olan bir kargo takip şirketidir. Türkiye ve Çin’de fiziki ofisleri var.

HOROZ, küçük ve orta ölçekli firmaların yurt içi ve yurt dışı mal sevkiyatı için güvenilir, hızlı ve uygun maliyetli bir yol sağlamak amacıyla kurulmuştur. 160’tan fazla ülkedeki müşterileriyle HOROZ’un küresel erişimi, dünya çapındaki pazarlara ve fırsatlara erişim sağlar.

Horoz Kargo Local

Horoz Kargo Overseas

 

horoz-kargo-takip-
horoz-kargo-takip-

HOROZ ile Paket Teslimat Takibi Nasıl Yapılır?

FedEx, UPS ve USPS pahalı olabilir. Ayrıca, ülkenizde veya bölgenizde mevcut olmayabilirler. HOROZ, dünyanın her yerinde kullanılabilen dünyanın ilk ücretsiz küresel paket teslimat hizmetidir. Paketleri teslim etmek için yerel kuryelerden oluşan bir ağ kullanır, yani akıllı telefonlar, bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar dahil herhangi bir cihazdan GPS kullanarak paketinizi HOROZ ile takip edebilirsiniz.

HOROZ gibi bir paket teslimat şirketinin, FedEx ve UPS gibi geleneksel nakliye yöntemlerine göre birçok avantajı vardır. Örneğin, HOROZ, gönderi sigortası için ödeme yapmak yerine, FedEx veya UPS seçeneklerinden çok daha uygun maliyetli bir yerel kurye ağı kullandığı için ücretsiz paket koruması sunar.

HOROZ fikri nereden çıktı?

RORO fikri, 1960’larda Amerikalı gazeteci Paul Brinckle tarafından tanıtıldı.

1960’larda, Paul Brinckle (Amerikalı bir gazeteci) ilk olarak “Return on Row” veya RORO nakliye fikrini ortaya attı. Bu fikir, kargo ile tam olarak yüklenmemiş gemilerden yararlanmak ve sadece az miktarda kargoya ihtiyaç duyan kullanıcılar için navlun maliyetini azaltmak için uygulandı.

HOROZ kullanmanın faydaları nelerdir?

RORO ile daha verimli ve daha düşük maliyetlerle sonuçlanan bir süreç tasarlayabiliriz.

Zamanla, RORO’nun her türlü şey için kullanılabileceğini öğrendik – röportajları, toplantıları, telefon konferanslarını veya dersleri kaydetmek. Bu, müşterilerimizle daha verimli ve daha verimli çalışmamızı sağlar. Örneğin, çok iyi İngilizce bilmeyen biriyle röportaj yapıyorsanız ancak tüm röportajın İngilizce olması gerekiyorsa – bir kayıt cihazı kullanmak bu sorunu çözer.

En İyi Bölüm – artık kargonuzu telefonunuzdan takip edebilirsiniz!

HOROZ’un yeni uygulaması ile gönderilerinizi takip edebilir, ürünlerinizi gönderebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bunu insan lojistik şirketlerinin yerini alacak bir şey olarak düşünmemeliyiz. Lojistik şirketlerine sadece ek personel alma, tüm işleri kendileri yapma veya daha verimli olmanın bir yolunu bulma ihtiyacından kurtularak yardım sağlıyorlar.

Yapay zeka asistanları işyerinde giderek daha popüler hale geliyor. Bazı şirketler, belirli bir konu veya niş için içerik üretmeleri gerektiğinde bunları kullanır. Dijital ajanslar, müşterileri için her türlü içeriği oluşturmak için bunları kullanır.

 
Latest posts by ahmed bhai (see all)