Ceva Kargo Takip 2021

Ceva Kargo Takibi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Ceva Kargo Takip API’si, kargo sağlayıcılarına kargo göndermek ve gerçek zamanlı olarak takip etmek için verimli ve güvenilir bir yol sağlayan sağlam, yüksek performanslı bir veri alışverişi platformudur.
Ceva Kargo Takip API’si, şirketlerin müşterilerine daha iyi hizmet sunmalarına yardımcı olur. Ayrıca, kargo takibi için kağıt kayıtlara veya telefon görüşmelerine olan bağımlılığın azaltılmasına da yardımcı olabilir. Aslında, Ceva Kargo Takip API’sinin kullanımı, birçok nakliye şirketinin kağıtsız gitmesine ve müşteri hizmetleri süreçlerini kolaylaştırmasına yardımcı oldu.

 Ceva Domestic Takip

 Ceva Overseas takip

Ceva Kargo Takibi Nedir?

Ceva, eksiksiz bir nakliye ve lojistik çözümleri yelpazesi sunan çok uluslu bir şirkettir. Başlıca ürünleri nakliye ve kargo takip sistemleridir.
Ceva 1997 yılında Belçika’da kuruldu ve bugün Amerika Birleşik Devletleri dahil tüm dünyada ofisleri var. Hareket halindeki kargoları izlemek için gelişmiş bir sistem olan Ceva Kargo Takibi adlı özel bir hizmet sunuyorlar.

ceva-cargo-takip
ceva-cargo-takip

Global Lojistik Çözümlerinde Lider Ceva

Ceva, işletmeler için lojistik çözümler sağlamada dünya lideridir. 1990 yılından beri faaliyet göstermektedir ve merkezi Milano, İtalya’dadır.
Ceva, depolamadan nakliyeye ve hava kargo taşımacılığına kadar tedarik zincirinizi ek verimlilik ve güvenlikle yönetmenize yardımcı olacak bir dizi hizmet sunar. Ceva ayrıca uluslararası ticaret belgeleri, gümrük işlemleri ve işletmeniz için gerekli olabilecek diğer gereksinimleri kapsayan çeşitli hizmetler de sunar.

Ceva Kargo Takip Yazılımı Çözümlerini Kullanmanın Faydaları

Ceva, müşteriler için olağanüstü yazılım çözümleri geliştirme konusunda uzun bir geçmişe sahip, hızla büyüyen bir şirkettir. Şirketin sunduğu Kargo Takip Yazılım Çözümleri gibi son teknoloji ürünü lojistik yönetim sistemleri vardır.
Yararları: Ceva Kargo Takip Yazılım Çözümleri, kuruluşların gönderi süreçlerinin zirvesinde kalmasına yardımcı olur. Bu, gönderilerin her zaman nerede olduğunu takip etmeyi ve nakliye sırasında geciktiğinde veya hasar gördüğünde onları uyarmayı içerir.

Kuruluşlar da bu sistemle hızlı ve kolay bir şekilde gönderileri hakkında raporlar oluşturabilecek ve verilere erişebilecekler.
Ceva, 40 yılı aşkın bir süredir lojistik yazılım çözümleri sağlıyor ve kuruluşların tedarik zincirlerinde olup bitenlerden haberdar olmasının ne kadar önemli olduğunu biliyor. Bu yüzden şirketlerin kullanımını kolaylaştırıyorlar

İhtiyaçlarınızı Karşılamak için Ceva Özelleştirme ve Raporlama Yetenekleri

Ceva, müşteriler için raporları ve gösterge tablolarını özelleştirme yeteneğine sahiptir ve bireysel ihtiyaçlarını karşılayabilir.
Ceva, raporlama, görselleştirme, veri analizi ve daha fazlasına yardımcı olan kurumsal düzeyde BI yazılımının lider sağlayıcısıdır. Ceva, ihtiyaçlarınızı karşılamak için özelleştirme ve raporlama yetenekleri de sunar.

 

Aşağıdaki liste Ceva Kargo’nun en önemli 5 özelliğidir.

1. Kargo doğru şekilde yüklenmelidir.
2. Sürücü yoldayken kargoya bakmak zorundadır.
3. Kargo zamanında ve başarılı bir şekilde teslim edilir
4. Kargo, yalnızca orada olması gerekiyorsa belirli bir yerde biter.
5. Taşıyıcı, hasarlı veya kayıp eşyanın tazmini için sigortalı olmalıdır.

Cerva Platformu, günümüzde içerik pazarlamacıları tarafından kullanılan en popüler özelliklerden bazılarını içerir. Platform, YouTube, makaleler ve RSS beslemeleri gibi kaynaklardan içerik düzenlemeye yardımcı olur. Ayrıca gönderileri gelecekteki bir tarih veya saatte planlamanıza ve anında yayınlamanıza olanak tanır.
Bu hepsi bir arada araç elinizin altındayken, sosyal medya pazarlamanızı dışarıdan temin etmenize gerek yoktur. Cerva Platformu, içeriği yalnızca arama motoru optimizasyonu (SEO) için optimize etmekle kalmaz, aynı zamanda tüm sosyal medya pazarlama ihtiyaçlarınızla da ilgilenir.

Latest posts by ahmed bhai (see all)