Aktif Ileti Kargo Takip 2021

Aktif Mesaj Kargo Takibi (AMCT), gönderileri takip etmenin yeni ve yenilikçi bir yoludur. Bir paket teslim edildiğinde veya paket teslimat için dışarı çıktığında güncellemeler gönderen otomatik bir sistemdir.


Tipik GPS tabanlı takip sistemlerinden farklı olarak, AMCT mesajları zaman damgalıdır ve müşteriye teslim edilirken gönderilebilir. Bu teknoloji ile müşteriler, teslimatlarının şehirlerine veya mahallelerine ulaştığına dair bildirim eksikliği nedeniyle teslimatlarını kaçırma konusunda endişelenmek zorunda değiller.


Bu teknoloji aynı zamanda, bu sistemle paketleri teslim etmek için daha az çalışana ihtiyaç duyulduğundan nakliye maliyetlerini de azaltır.

Aktif Ileti Kargo
Aktif Ileti Kargo

Aktif Mesaj Kargo Takibi Bir Mesajı Doğru Kişiye Doğru Zamanda İletmenize Nasıl Yardımcı Olabilir?

Aktif mesaj kargo takibi, mesajlarınızı ve reklamlarınızı doğru zamanda doğru kişiye ulaştırmanıza yardımcı olacak yeni bir hizmettir.

Müşterileriniz için çevrimiçi olduklarında, iş veya başka şeyler tarafından dikkatlerinin dağılmamasını istediğiniz bir mesajınız var mı? Bu yeni hizmet, bunu daha az stres ve daha fazla başarı ile yapmanıza yardımcı olabilir.

Girişin Sonu

 Aktif Ileti Kargo Takip

İkna Edici Argümanlar:

– Aktif mesajlaşma kargo takibi, işletmelerin Facebook veya Google gibi platformlarda hedef kitleleri tarafından görülmeyecek reklamlara para harcamadan mesajlarını iletmesine yardımcı olabilir.

– Pazarlama kampanyalarının etkili olup olmadığını merak etmelerine gerek yok çünkü artık kaç kişinin onu gördüğünü ve farklı kanallardan ne tür trafik aldığını biliyorlar.

Latest posts by ahmed bhai (see all)